Перейти до змісту

Інструменти інтеграції

Spoynt APIs

Ви можете інтегруватися з Spoynt, використовуючи взаємодію по RESTful API та обробку Callbacks з повідомленнями про зміну статусу платежу. А для прийому платежів від клієнтів використовувати Готову платіжну сторінку (Checkout) або розробити Власну платіжну сторінку.

Довідники API

Full card details API

Ми пропонуємо наступні варіанти RESTful API:

  • Приватний API (Private API) – для прямої взаємодії між серверами (server-server);
  • Публічний API (Public API) - використовується клієнтськими веб та мобільними додатками (client-server).

Публічне API (client-server)

Public API

Публічний API (Public API) використовується клієнтськими веб і мобільними додатками (client-server) і дає можливість мобільним пристроям, браузерам і додаткам отримувати дані про доступні для акаунту методи оплати, методи виплат, метаданих сервісів для відображення доступних методів безпосередньо в клієнтській програмі.

Посібник з використання Публічного API для платежів →

Приватний API (server-server)

Public API

Приватний API (Private API) використовується для прямої взаємодії між серверами (server-server) та дозволяє створювати платежі, проводити виплати, отримувати список доступних балансів, платіжних сервісів та ін.

Посібник із використання Приватного API для платежів →

Посібник із використання Приватного API для виплат →

API для карткових даних (host-to-host)

Full card details API

Spoynt надає банкам та фінансовим установам (членам Visa та MasterCard) надійне рішення для процесингу платежів та платіжних карток, дозволяючи їм розширити портфоліо пропонованих послуг, а також скоротити витрати на утримання власного карткового рішення.

Посібник з host-to-host інтеграції →

Колекції Postman

Postman

Конструювати запити в графічному інтерфейсі зручно, але що робить Postman по-справжньому корисним інструментом, це колекції. Колекції Postman — прості збірки заздалегідь створених запитів, які можна розкласти по папках, легко експортувати та поділитися з іншими.

Детальнішу інформацію про колекцію Postman →

Коди та перерахування

OpenFinTech.io

Коди широко використовуються у світі платіжних систем. Але що вони всі означають? Якщо ви заплуталися, розбираючись у статус-кодах HTTP згідно з ISO 4217, ми готові допомогти.

Spoynt використовує стандарт для класифікації та ідентифікації сутностей у фінтеху - OpenFinTech.io.

OpenFinTech.io містить дані про:

  • Валюти: національних, цифрових, віртуальних, криптовалютах та ін.
  • методи відправлення та отримання платежів: електронні гаманці, банківські карти, передплачені карти, автомати самообслуговування (SSK) тощо
  • платіжних сервісах
  • сервіси виплат

Там можна знайти коди країн, MCC коди (Merchant category code) та багато інших корисних відомостей.

Кожен об'єкт має власний унікальний ідентифікаційний код для уніфікації платіжних даних з різних джерел. І ви також можете приєднатися до проекту і зробити внесок у розвиток.

Детальніше на OpenFinTech.io

Готова платіжна сторінка (Checkout)

Checkout

Почніть приймати онлайн-платежі через Checkout за лічені хвилини. Технологія дозволяє взаємодіяти з усіма основними платіжними методами та картами та налаштувати зовнішній вигляд сторінки відповідно до вашого фірмового стилю.

Посібник з налаштування Checkout →

Довідники Checkout API →

Callbacks

Checkout

Callbacks повідомляють вас про події, що відбуваються в міру обробки ваших операцій через Spoynt, таких як стан та зміни статусів платежів або виплат. Це дає вам можливість легко орієнтуватися в платіжних процесах, що відбуваються, і після виходу клієнта з сайту.

Посібник з Callbacks →

Домени та IP адреси

SDKs

Щоб інтеграція проходила безшовно та з дотриманням вимог безпеки, також необхідно переконатися, що взаємодія з https://api.spoynt.com відбувається з використанням сертифіката SSL.

Для підвищення безпеки взаємодії між платформою Spoynt та вашим сервером, необхідно використовувати білий список IP-адрес.

Детальніше про домени та IP адреси →

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Зверніться за допомогою до нашої служби підтримки